Mycie dachów

Nasza firma zajmuje się także profesjonalnym myciem dachów. Czyszczenie tej powierzchni może stanowić nie lada wyzwanie dla osoby bez doświadczenia, dlatego mycie dachów to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Zajmujemy się czyszczeniem powierzchni dachowych i elewacji z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu alpinistycznego, dzięki czemu szybko, skutecznie i bezpiecznie wyczyścimy Państwa dach z każdych zabrudzeń.

Regularne mycie dachów - dlaczego warto?

Poprzez wpływ czynników atmosferycznych, zanieczyszczenia powietrza, czy zanieczyszczeń powstałych w wyniku środowiska naturalnego, powierzchnia dachu bardzo szybko się brudzi. Nie czyszcząc dachu regularnie ryzykujemy pojawieniem się mchu, porostów, a nawet grzybni - co może z czasem osłabiać jego strukturę i powodować przeciekanie. Regularne czyszczenie powierzchni dachowych to nie tylko kwestie estetyczne - to także zabezpieczenie przed ich degradacją i uszkodzeniem. Decydując się na cykliczne, profesjonalne mycie dachów przedłużają Państwo żywotność całego budynku.

Bardzo istotne jest, aby czyszczenie dachu przeprowadzać regularnie. Nagromadzone latami zanieczyszczenia są zarówno niebezpieczne, jak i bardzo trudne do usunięcia, a w takich przypadkach koszt usługi wzrasta. Dużo lepiej czyścić dach częściej - wtedy sam proces usunięcia zabrudzeń jest dużo szybszy, łatwiejszy i tym samym - tańszy.

Kontakt


Łanowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
NIP 837 149 6554, REGON 301 642 903

zaczyszczone@zaczyszczone.pl

511 150 506