Mycie kamienia naturalnego i betonu

Zajmujemy się również myciem kamienia naturalnego oraz betonu - oczywiście z wykorzystaniem najlepszych, w pełni bezpiecznych dla tych powierzchni środków czyszczących. Ma to szczególne znaczenie w przypadku kamienia, gdyż ze względu na naturalne pochodzenie wymaga on specjalnego traktowania. Doskonale o tym wiemy i zajmujemy się nie tylko czyszczeniem, ale i impregnacją różnego rodzaju nawierzchni z kamienia naturalnego. Korzystamy ze sprzętu topowych producentów, a wykonując czyszczenie kamienia naturalnego podchodzimy do tego procesu ostrożnie i uważnie. Jeśli wygląd kamienia naturalnego się pogorszył i nie przypomina już czasów swojej świetności - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Profesjonalne i skuteczne czyszczenie betonu

Oprócz mycia kamienia naturalnego wykonujemy również profesjonalne czyszczenie betonu. Być może jest to powierzchnia, którą wiele osób zaniedbuje, ale naszym zdaniem czysty, jasnoszary beton również może cieszyć oko - a z pewnością wygląda dużo lepiej, niż ciemna powierzchnia pokryta zanieczyszczeniami. Nasza firma oferuje mycie betonu profesjonalnymi środkami do czyszczenia, a dzięki naszemu wyposażeniu i doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wyczyścić nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. Mycie betonu nie ma przed nami tajemnic!

W celu uzyskania wyceny na czyszczenie kamienia naturalnego lub betonu - zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami.

Kontakt


Łanowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
NIP 837 149 6554, REGON 301 642 903

zaczyszczone@zaczyszczone.pl

511 150 506