Mycie kostki brukowej i granitowej

Mycie kostki brukowej to kolejna z oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej/granitowej - zarówno na przydomowych podjazdach, jak i miejskich chodnikach. Doskonale wiemy, że nawet starannie ułożona kostka wymaga regularnego czyszczenia, aby zachowała swój wygląd na długo. Dzięki regularnemu myciu kostki brukowej nie tylko wpływamy na jej atrakcyjny wygląd, ale też przedłużamy jej żywotność.

Czyszczenie kostki brukowej - tylko markowy sprzęt

Dbamy o stan czyszczonych elementów i robimy co w naszej mocy, aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się myciem kostki brukowej wykorzystując jedynie sprzęt oraz środki czyszczące od renomowanych producentów. Dzięki temu nasza praca jest szybka i skuteczna. Posiadamy grono stałych, zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług gdy potrzebują mycia kostki brukowej, co jest dla nas ogromną nagrodą, a dla Państwa – rekomendacją naszej firmy.

Dokładne i szybkie mycie kostki brukowej oraz granitowej

Usuwaniem zabrudzeń z kostki brukowej zajmujemy się nie od dziś, a dzięki naszemu doświadczeniu pracujemy szybko i skutecznie. Jesteśmy ekspertami w usuwaniu z kostki wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń - od zacieków, aż po zanieczyszczenia z trawy czy mchu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Wszystkich zainteresowanych tą usługą zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W celu uzyskania wyceny na mycie kostki brukowej lub granitowej - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, zarówno mailowo jak i telefonicznie.

Kontakt


Łanowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
NIP 837 149 6554, REGON 301 642 903

zaczyszczone@zaczyszczone.pl

511 150 506