Mycie ogrodzeń z drewna

Drewno to piękny, naturalny i ekologiczny materiał. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu drewniane ogrodzenia były czymś naturalnym, ale stopniowo zostały wypierane przez ogrodzenia z metalu czy klinkieru - w dużej mierze ze względu na ich trwałość. Drewno jako materiał budowlany powraca jednak do łask, a coraz więcej Polaków wybiera ogrodzenia drewniane zamiast metalowych.

Czyszczenie i konserwacja ogrodzeń drewnianych

Jeśli chcemy utrzymać je w dobrym stanie, drewno wymaga jednak regularnego czyszczenia oraz pielęgnacji. Podstawą będzie tutaj impregnacja drewnianego ogrodzenia od razu po jego postawieniu - znacząco opóźni to proces starzenia się materiału oraz ograniczy częstotliwość czyszczenia. Prędzej czy później będzie jednak konieczne usunięcie zanieczyszczeń oraz ponowna impregnacja - a nasza firma z przyjemnością Państwu w tym pomoże.

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem ogrodzeń drewnianych (i nie tylko) - zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Jeśli na ogrodzeniu pojawiły się ciemne plamy, przebarwienia, ślady pleśni lub grzybów - to znak, iż należy zdecydować się na mycie ogrodzeń z drewna. Nie wystarczy tutaj prowizoryczne usunięcie zanieczyszczeń - konieczne będzie wykorzystanie profesjonalnych środków chemicznych do czyszczenia drewna, które skutecznie usuną brud i przebarwienia.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich z Państwa zainteresowanych profesjonalnym czyszczeniem ogrodzeń drewnianych. Chętnie udzielimy także dodatkowych informacji odnośnie naszych pozostałych usług.

Kontakt


Łanowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
NIP 837 149 6554, REGON 301 642 903

zaczyszczone@zaczyszczone.pl

511 150 506