Mycie ogrodzeń z klinkieru

Klinkier to materiał budowlany, który jest wyjątkowo popularny jako element całych ogrodzeń oraz pojedynczych słupków. Czyszczenie klinkieru nie jest jednak takie proste - szczególnie w przypadku mocno błyszczącej/szkliwionej powierzchni. Jeśli mieszkają Państwo w mieście lub przy ruchliwej drodze, ogrodzenie klinkierowe w takich warunkach jest bardzo podatne na zanieczyszczenia - czy to zewnętrzne, czy wynikające z wykorzystania metalowych elementów jako przęsła ogrodzenia. Osady na klinkierze zbierają się bardzo łatwo, dlatego regularne mycie powierzchni będzie tutaj podstawą dla utrzymania estetycznego wyglądu ogrodzenia klinkierowego.

Profesjonalne mycie ogrodzeń klinkierowych

Cena za mycie ogrodzeń z klinkieru zależy między innymi od czasu i terminu wykonania prac, rodzaju i stopnia zanieczyszczeń oraz wielkości ogrodzenia. Nie posiadamy gotowego cennika - do każdego klienta oraz sytuacji podchodzimy w pełni indywidualnie.

Na ogrodzeniach klinkierowych najczęściej występują naloty z soli, zacieki z metalowych elementów ogrodzenia czy osady z drzew i krzewów rosnących w pobliżu. Nasza firma jest doskonale przygotowana na każdą z tych opcji - pracujemy wykorzystując szeroki wachlarz profesjonalnych produktów czyszczących, które są w pełni bezpieczne dla powierzchni z klinkieru.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie ceny i terminów na mycie ogrodzeń z klinkieru - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt


Łanowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
NIP 837 149 6554, REGON 301 642 903

zaczyszczone@zaczyszczone.pl

511 150 506