Mycie szyb metodą odwróconej osmozy

Czyszczenie z wykorzystaniem wody osmotycznej to nowoczesna metoda pielęgnacji ścian i dachów. Jej dużą zaletą jest możliwość mycia przy pomocy samej wody, która jest pozbawiona substancji mineralnych. Dzięki temu taką wodę charakteryzuje bardzo wysoka miękkość, co przekłada się na jej własności myjące.

Odwrócona osmoza pozwala także na pozbycie się soli, występujących w formie zdysocjowanej (w postaci rozpuszczonych jonów. Zachowuje naturalny, lekko kwaśny odczyn pH 5,5 oraz twardość na poziomie 1,12 °dH.

Mycie przeszkleń szklanych z użyciem detergentu

W przypadku ciężkich zabrudzeń lub tłustych, niezbędne będzie dodatkowe użycie detergentu. W przypadku mycia metodą odwróconej osmozy, zaletą jest wysoka wydajność stosowania chemicznych środków myjących ze względu na miękkość wody. Używane przez nas detergenty spełniają wymagane normy i są bezpieczne dla środowiska.

Czyszczenie innych powierzchni metodą osmotyczną

Mycie metodą odwróconej osmozy można wykonywać na wielu powierzchniach, nie tylko szklanych. Zarówno elewację, płot i bruk granitowy można pielęgnować przy użyciu tej metody. Dzięki użyciu czystej i obojętnej chemicznie wody, ten sposób mycia jest też bezpieczny dla roślin ogrodowych.

Kontakt


Łanowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
NIP 837 149 6554, REGON 301 642 903

zaczyszczone@zaczyszczone.pl

511 150 506